IPSC Slovensko IPSC Slovensko IPSC Slovensko IPSC Slovensko

Slovenská Asociácia Dynamickej Streľby

Slovenská Asociácia Dynamickej Streľby


Slovenská Asociácia Dynamickej Streľby

Slovenská Asociácia Dynamickej Streľby

Členovia SADS rok 2018

Registre FO v športe v zmysle zákona č.440/2015 Z.z - súbor na stiahnutie: PDF na stiahnutie

Zoradiť podľa: ipscPriezvisko ipscKlub ipscKategória ipscDátum narodenia

PRIEZVISKO MEMO KLUB KTG ROČNÍK +
JAKUBKO Alex ŠKP LUGER Žilina Junior 1999 YES
Action Air
ŠAFRÁNEK Matej ŠKP LUGER Žilina Junior 2002 YES
HAVIAR Samuel RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Junior 2005 YES
DOBRANSKÝ, Jr. Gabriel DOUBLE ALPHA COMBAT CLUB MICHALOVCE Junior 2003 YES
PARÁK Dominik RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Junior 2000 YES
MAGÁL Simon RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Junior 2000 YES
BONKOVÁ Bibiána Športový Combat club JPS Snina Humenné Junior 2003 YES
Action Air
KNIŽKA Jakub ŠKP LUGER Žilina Junior 2006 YES
VÖRÖS Dávid KSSK - Komárno Junior 2000 YES
BERTOLIOVÁ Sophia RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Junior 2002 YES
Koman Marián Tadeáš Športový Combat club JPS Snina Humenné Junior 2007 YES
Action Air
HOSTOVIČÁK Ondrej DOUBLE ALPHA COMBAT CLUB MICHALOVCE Junior 2007 YES
ĎUREČKO Daniel DOUBLE ALPHA COMBAT CLUB MICHALOVCE Junior 2003 YES
CHOCHULA Samuel ŠKP Banská Bystrica Junior 2001 YES
Pálka Marek ŠKP LUGER Žilina Junior 2001 YES
BANSKÁ, Mgr. Martina ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Lady 1973 YES
Action Air
KOPUNCOVÁ Natália RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Lady 1990 YES
FEDOROVÁ Katarína CATUS Bernolákovo Lady 1981 YES
SEKVENCOVÁ Dana IPSC Team Bratislava Lady 1966 YES
ECKEROVÁ Martina SSK ISTROPOLIS Bratislava Lady 1976 YES
DRENKOVÁ Csilla ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Lady 1970 YES
TOTHOVA Silvia Strelecký klub Hodkovce Lady 1973 YES
CSALOVÁ, Mgr. Annamária SK TRITON Jesenské Lady 1971 YES
CUPANOVÁ Táňa RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Lady 1975 YES
HAVIAROVÁ, Ing. Janette RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Lady 1974 YES
BARNOVÁ, Mgr. Silvia Strelecký klub Hodkovce Lady 1977 YES
MAGALOVÁ Katarina RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Lady 1970 YES
STANKOVÁ Anna Klub reprezentantov klubov Humenné Lady 1970 YES
ŽARNAYOVÁ Zuzana Klub reprezentantov klubov Humenné Lady 1990 YES
PRIBILINCOVÁ Hana RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Lady 1988 YES
MOSKAĽOVÁ Simona Klub reprezentantov klubov Humenné Lady 1990 YES
LACIAKOVÁ Lucia ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Lady 1988 YES
BLAHOVÁ Ľubica RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Lady 1973 YES
DUDÁŠOVÁ Jana Klub reprezentantov klubov Humenné Lady 1973 YES
BOTKOVÁ Zuzana ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Lady 1974 YES
KRÚTKA, MUDr. Zuzana SSK ISTROPOLIS Bratislava Lady 1975 YES
NOVOTNÁ Marta RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Lady 1970 YES
BOPKOVÁ Enikő KSSK - Komárno Lady 1988 YES
MATUŠKOVÁ Lenka ŠK PATRIOT Trnava Lady 1985 YES
MAGALOVÁ Patrícia RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Lady 1992 YES
LIŠKOVÁ Martina IPSC Team Bratislava Lady 1988 YES
BEŇOVÁ Daniela ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Lady 1980 YES
BARTEKOVÁ, PhDr. Mária IPSC Team Bratislava Lady 1992 YES
PODHORSKÁ Alžbeta ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Lady 1968 YES
BARANČIK Ivan ŠKP LUGER Žilina Regular 1974 YES
BARTEK Ing. Peter IPSC Team Bratislava Regular 1968 YES
BARTOŠ Peter Crossbow Assault Team Priechod Regular 1977 YES
DÓKA Peter SKAR-NT Nový Tekov Regular 1977 YES
BLAHA František RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1983 YES
BONK Adrián Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1973 YES
BULKO Peter RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1980 YES
CZOCHER Mikulaš ŠSK Alfa Bratislava Regular 1976 YES
ČISLÁK Gabriel VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1989 YES
DARU Peter ŠKP LUGER Žilina Regular 1981 YES
DIDY Jozef RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1975 YES
DINGA Mgr. Denis ŠSK Alfa Bratislava Regular 1972 YES
FECURA Vladimír Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1978 YES
FEDOR Marian CATUS Bernolákovo Regular 1979 YES
FIGEI, Mgr. Tibor ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1981 YES
GOLEIN Martin TAAŠ Mlynica 76 Regular 1974 YES
GREČNÁR Ondrej ŠKP LUGER Žilina Regular 1971 YES
GRUBIAK, Ing. Stanislav ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1977 YES
HAJTMAN Ákos ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1978 YES
HOS Ivan VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1974 YES
HRNČIARIK Andrej Strelecký klub Hodkovce Regular 1992 YES
JACKO Róbert SKAR-NT Nový Tekov Regular 1975 YES
JAKOUBEK Radoslav Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1973 YES
JANSKÝ Peter ŠKP Trenčín Regular 1974 YES
JUHASZ Ladislav ŠSK Alfa Bratislava Regular 1968 YES
KALINA Marian ŠSK Artemis Zvolen Regular 1970 YES
KALINA Michal ŠSK Artemis Zvolen Regular 1995 YES
KIŠŠ Juraj RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1971 YES
KOLC Ing. Ján IPSC Team Bratislava Regular 1975 YES
KOVÁČ Ondrej ŠKP Trenčín Regular 1973 YES
LAZOVSKÝ Richard ŠSK Alfa Bratislava Regular 1971 YES
MAJLING Andrej ŠSK Artemis Zvolen Regular 1972 YES
MELAGA Ján Grand Power Club Banská Bystrica Regular 1971 YES
MIKA Marek Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1974 YES
MIKLA Ing. Mikuláš IPSC Team Bratislava Regular 1961 YES
MIŠÍK Peter ŠK PATRIOT Trnava Regular 1981 YES
MYŠIAK Michal Combat Club Omega Žilina Regular 1979 YES
MYŠIAK Štefan Combat Club Omega Žilina Regular 1981 YES
NAGY jr Ernest ŠSK Alfa Bratislava Regular 1990 YES
NAGY Mgr. Ernest ŠSK Alfa Bratislava Regular 1969 YES
NEČAS Karel IPSC Team Bratislava Regular 1972 YES
NEMČOK Mgr. Libor IPSC Team Bratislava Regular 1970 YES
NOSÁL, Mgr. Matúš Crossbow Assault Team Priechod Regular 1977 YES
OLÁH Jozef KSSK - Komárno Regular 1974 YES
PAMMER Miloš Športový strelecký klub MsP Prievidza Regular 1974 YES
PAVLÍK, JUDr. Ján VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1969 YES
PAVLÍK Peter ŠKP Trenčín Regular 1976 YES
PENOV Anton CATUS Bernolákovo Regular 1970 YES
PITOŇÁK Mgr. Martin IPSC Team Bratislava Regular 1975 YES
POLIAČIK Martin ŠSK PARABELLUM Zálesie Regular 1974 YES
PROSSEK, Mgr. Peter ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Regular 1970 YES
PÚCHOVSKÝ Ľubomír KSSK - Komárno Regular 1969 YES
PUPALA Ondrej ŠSK Artemis Zvolen Regular 1976 YES
RADOLEC Michal ŠKP LUGER Žilina Regular 1982 YES
REKEŇ, MUDr. Viktor KSSK - Komárno Regular 1988 YES
SCIRANKA Martin ŠKP LUGER Žilina Regular 1975 YES
SZABÓ Róbert ŠSK X-Shot Kolárovo Regular 1975 YES
ŠEBÍK Ivan RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1975 YES
ŠEFRANKO Karol ŠSK Artemis Zvolen Regular 1976 YES
ŠIRA Branislav ŠSK Alfa Bratislava Regular 1974 YES
TALPAŠ Jozef ŠSK Alfa Bratislava Regular 1979 YES
TELEK Jozef Crossbow Assault Team Priechod Regular 1975 YES
TELEK Martin Crossbow Assault Team Priechod Regular 1982 YES
UTTO Anton ŠSK X-Shot Kolárovo Regular 1980 YES
VANČO Ján ŠKP Banská Bystrica Regular 1972 YES
VELIČ Miroslav RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1978 YES
VRŤO Jozef ŠKP Banská Bystrica Regular 1977 YES
VYŠNÝ Marian Strelecký klub Hodkovce Regular 1969 YES
ZEBEGNEY Róbert ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1971 YES
SIRAŇ Rastislav ŠSK Artemis Zvolen Regular 1976 YES
DOBRANSKÝ, Ing. Gabriel Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1980 YES
LACA Ladislav RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1976 YES
GOGA Marian Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1986 YES
RAVAS Evgen ŠKP Banská Bystrica Regular 1969 YES
GAHÍR Marek KSSK - Komárno Regular 1976 YES
SOROČINA Marek Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1971 YES
HOSTOVIČÁK Michal Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1975 YES
JANKOVIČ Ivan ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1970 YES
ODNECHTA Marián IPSC Team Bratislava Regular 1979 YES
BOROVSKÝ Peter IPSC Team Bratislava Regular 1979 YES
POLIEVKA Ľubomír ŠSK Alfa Bratislava Regular 1968 YES
BÉREŠ Marek ŠKP Banská Bystrica Regular 1978 YES
BOČA Rastislav CATUS Bernolákovo Regular 1976 YES
BÖHM, Ing. Martin SSK ISTROPOLIS Bratislava Regular 1969 YES
ČARADSKY Tomáš ŠKP Banská Bystrica Regular 1977 YES
HRIVNÁK Rastislav ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1976 YES
KORBA Rastislav RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1978 YES
ŠKORVAGA Norbert ŠKP Trenčín Regular 1975 YES
GLEZGO Tomáš Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1972 YES
ECKER Július SSK ISTROPOLIS Bratislava Regular 1970 YES
ŽELINSKÝ Tibor IPSC Team Bratislava Regular 1981 YES
GRÁC Róbert SKAR-NT Nový Tekov Regular 1972 YES
NEU Mgr. Rastislav IPSC Team Bratislava Regular 1977 YES
VALENT Peter ŠSK Artemis Zvolen Regular 1986 YES
FRIDRICH, Doc. JUDr. PhD. Branislav ŠKP LUGER Žilina Regular 1979 YES
KOCIAN Norbert ŠK PATRIOT Trnava Regular 1973 YES
TRENČAN Peter ŠSK PARABELLUM Zálesie Regular 1973 YES
FIDES Marian ŠKP Trenčín Regular 1979 YES
POTOCKÝ Peter Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1980 YES
TÓTH Vladimír IPSC Team Bratislava Regular 1974 YES
ZACHAR, Ing. Bystrík Strelecký klub Hodkovce Regular 1976 YES
BIELIK Mikulaš ŠSK X-Shot Kolárovo Regular 1968 YES
PALLÉR, Ing. Zoltán Strelecký klub Hodkovce Regular 1973 YES
KRAJŇAK Marian ŠSK Alfa Bratislava Regular 1979 YES
BARNA Peter Strelecký klub Hodkovce Regular 1978 YES
JAKUBE Patrik CATUS Bernolákovo Regular 1976 YES
ŠIŠKA Michal ŠK PATRIOT Trnava Regular 1985 YES
KONČEK Dušan RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1976 YES
FOLTAN Stanislav RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1978 YES
KUBICA Dušan RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1979 YES
HRABAJ Marián Športový strelecký klub MsP Prievidza Regular 1973 YES
GÁBOR Marián ŠKP Banská Bystrica Regular 1979 YES
SÁMEL Ján ŠKP Banská Bystrica Regular 1976 YES
DRIMAJ Peter ŠSK Alfa Bratislava Regular 1979 YES
PRAJ Filip RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1995 YES
TOTH Andrej Strelecký klub Hodkovce Regular 1973 YES
NAGY Marián KSSK - Komárno Regular 1987 YES
DUPAJ Ján Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1979 YES
HLAVIČKA Peter ŠSK X-Shot Kolárovo Regular 1975 YES
CZUCZOR Zsolt KSSK - Komárno Regular 1975 YES
MEŽDEJ Radovan Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1977 YES
DUDÁŠ Rastislav RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1978 YES
RÝDZI Martin RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1975 YES
RADOŠOVSKÝ Peter CATUS Bernolákovo Regular 1978 YES
BERTOLI Ján RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1979 YES
JANÁK Ľuboš RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1968 YES
SZABO Miroslav ŠKP LUGER Žilina Regular 1984 YES
Action Air
STACH Branislav Combat Club Condor Prešov Regular 1974 YES
MRKVA Lukáš ŠSK Gentleman Trigger Club Bratislava Regular 1984 YES
ČEMSÁK Martin Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1989 YES
JARÁBEK Martin ŠSK Gentleman Trigger Club Bratislava Regular 1975 YES
LIKAVEC Martin ŠSK Alfa Bratislava Regular 1983 YES
GAZDÍK Ladislav ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1974 YES
MURÍN Peter ŠKP LUGER Žilina Regular 1993 YES
Action Air
STANKO Pavol ŠSK Artemis Zvolen Regular 1971 YES
FAŤUN Štefan ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1978 YES
LIZÚCH Martin ŠKP LUGER Žilina Regular 1994 YES
Action Air
CHOCHULA Miloš ŠKP Banská Bystrica Regular 1974 YES
HOĽAN Roman Combat Club Condor Prešov Regular 1970 YES
BOCSKORÁS Benjamín Combat Club Condor Prešov Regular 1971 YES
BABENSKÝ Pavol ŠKP LUGER Žilina Regular 1990 YES
Action Air
BREZOVSKÝ Stanislav Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1973 YES
NEŠTEPNÝ, Mgr. Peter ŠSK Gentleman Trigger Club Bratislava Regular 1976 YES
BREZA, MUDr. Ján ŠSK Alfa Bratislava Regular 1982 YES
VONDRÁK, MUDr. Andrej ŠSK Alfa Bratislava Regular 1981 YES
BALÁŽIK Martin Športový strelecký klub MsP Prievidza Regular 1977 YES
GAHÍR, Jr. Marek KSSK - Komárno Regular 1999 YES
VAVREK Adrián Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1980 YES
GEREK Matúš IPSC Team Bratislava Regular 1979 YES
BELICA Michal RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1983 YES
BRZUĽA Marek ŠSK Artemis Zvolen Regular 1978 YES
TOLDY, Mgr. Erik ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Regular 1980 YES
UTRATA Peter ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1984 YES
CHLEBOVCOVÁ, Ing. Zuzana ŠSK Alfa Bratislava Regular 1978 YES
LAZORÍK Maroš Strelecký klub Hodkovce Regular 1972 YES
GAŽI, Ing. Igor Strelecký klub Hodkovce Regular 1970 YES
KALIARIK, MUDr. PhD. Ladislav Strelecký klub Hodkovce Regular 1973 YES
GAJA Boris Strelecký klub Hodkovce Regular 1974 YES
MESAROS Michal Strelecký klub Hodkovce Regular 1980 YES
KATIN Matus Strelecký klub Hodkovce Regular 1985 YES
PČOLA Patrik Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1995 YES
Action Air
RADA Radoslav ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1975 YES
NOVOTNÝ Jozef RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1985 YES
HATÁR Jakub RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1989 YES
BLAŠKOVIČ Martin RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1994 YES
HOLIČ Patrik RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1975 YES
TOK Vojtech ŠSK X-Shot Kolárovo Regular 1970 YES
JAVORČÍK Marek ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1978 YES
KNAPEK, Ing. Matej RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1984 YES
STANKO Ľubomír Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1969 YES
ŠVIDER Michal RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1982 YES
MICHALEC Ľubomír Športovo strelecký klub Mošovce Regular 1977 YES
DE OLIVEIRA NETO Milton Strelecký klub Hodkovce Regular 1981 YES
MINDÁK Matúš VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1986 YES
Nagy Richard ŠSK Alfa Bratislava Regular 1991 YES
JANCURA Viktor Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1995 YES
Action Air
KRÁKORA Pavel ŠK PATRIOT Trnava Regular 1978 YES
ZHURAVLEV Andrey ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1971 YES
PATHÓ Peter ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1967 YES
KMEŤO Marián RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1969 YES
PELECH Roman ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1974 YES
HEINRICH, Ing. Roman Combat Club Omega Žilina Regular 1979 YES
VÁROŠ Peter ŠKP LUGER Žilina Regular 1969 YES
HRKEL Ivan ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1968 YES
REZBÁRIK Miroslav ŠK PATRIOT Trnava Regular 1975 YES
KREUTZ, Ing. Erich ŠK PATRIOT Trnava Regular 1972 YES
KUBICA Tibor RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1975 YES
ORAVEC, Ing Miroslav ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1982 YES
UTRATA Rudolf ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1990 YES
POTOČEK Branislav RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1972 YES
ČAPEK Juraj RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1975 YES
DANĚK, Ing. Lukáš RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1982 YES
ĎURÍK Dušan RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1982 YES
HAŠÁK Patrik RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1989 YES
AGÓCS Tomáš ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1989 YES
BONK Branislav Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1974 YES
Action Air
KOMAN, Mgr. Marián Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1968 YES
Action Air
LÉVAY, JUDr. Kamil Strelecký klub Hodkovce Regular 1973 YES
POVRAZNÍK Stanislav Combat Club Omega Žilina Regular 1972 YES
SÁGA Radoslav ŠKP LUGER Žilina Regular 1982 YES
KLINČÁK Ján Strelecký klub Hodkovce Regular 1971 YES
LEVÁK, Ing. Dušan SSK ISTROPOLIS Bratislava Regular 1974 YES
TUREČEK Daniel RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1966 YES
TIŠŤAN Martin TAAŠ Mlynica 76 Regular 1984 YES
MADEJ Matúš Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1982 YES
JENČÍK Milan ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1977 YES
LAŠOVSKÝ Matej Strelecký klub Hodkovce Regular 1976 YES
BABJAK Marek Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1993 YES
KAPINUS Miloslav TAAŠ Mlynica 76 Regular 1984 YES
ŠAFRÁNEK Andrej ŠKP LUGER Žilina Regular 1963 YES
KLAUČO Vladimír ŠSK - Pribylina Pribylina Regular 1989 YES
DRLIČKA Marek RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1985 YES
MINDEK Martin ŠSK - Pribylina Pribylina Regular 1973 YES
SUČÍK Radovan ŠSK - Pribylina Pribylina Regular 1984 YES
CHOVANČÁK Lukáš ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1994 YES
ŠKVARENINA Andrej Športový strelecký klub MsP Prievidza Regular 1973 YES
KNIEŽA, Ing. Vladimír VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1975 YES
EHN František ŠSK Gentleman Trigger Club Bratislava Regular 1981 YES
IVANOVIČ, Ing. Boris Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1972 YES
PORUBAN Michal RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1989 YES
KURINEC Vladimír ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1987 YES
KOTVAN Radovan Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1973 YES
TOBIAŠ Marek RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1990 YES
BALÁZS Zoltán ŠSK X-Shot Kolárovo Regular 1990 YES
KLAČAN Andrej ŠKP Banská Bystrica Regular 1976 YES
NEUBERT, MUDr. Ladislav Strelecký klub Hodkovce Regular 1974 YES
LENGHARD Miroslav ŠK PATRIOT Trnava Regular 1977 YES
HARŠÁNYI Andrej ŠK PATRIOT Trnava Regular 1984 YES
SLANINA Peter Crossbow Assault Team Priechod Regular 1978 YES
MIKLOŠ Michal Crossbow Assault Team Priechod Regular 1984 YES
HOLIČ Dušan RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1979 YES
HARACH Martin IPSC Team Bratislava Regular 1977 YES
BUDIAK Vladimír ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1977 YES
ŠALANTAY Peter Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1969 YES
URBAN Peter RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1930 YES
JANKECH Roland RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1972 YES
JÁGER Jozef ŠK PATRIOT Trnava Regular 1974 YES
MATEJA, Mgr. Ing. LL.M. Peter IPSC Team Bratislava Regular 1981 YES
LŐRINČÍK, Ing. Matúš RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1976 YES
LADZIANSKÝ Kristián ŠSK PARABELLUM Zálesie Regular 1987 YES
BENDA Tomáš ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Regular 1989 YES
MUCHA Matúš ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Regular 1991 YES
ŠKRABÁK, Mgr. Ján ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Regular 1981 YES
MÚDRY Ivan ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Regular 1987 YES
SLÁVIK Roman ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Regular 1975 YES
MAZUREK, Mgr. Lukáš ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Regular 1985 YES
BENDÍK Miroslav ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Regular 1973 YES
JÁNOŠ, Ing. Ivan ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Regular 1973 YES
HORVÁTH, Bc Ivan ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1984 YES
ROŠKO Erik ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1975 YES
RUŽIČKA Milan SKAR-NT Nový Tekov Regular 1973 YES
ĎURÍK Jaroslav SKAR-NT Nový Tekov Regular 1973 YES
ADAMEC Ľuboš SKAR-NT Nový Tekov Regular 1985 YES
DOBROTA Martin Športovo strelecký klub Mošovce Regular 1979 YES
RAČANSKÝ Peter Športovo strelecký klub Mošovce Regular 1977 YES
HOLLÝ, MUDr. Martin ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Regular 1990 YES
KRÁLIK Martin ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1981 YES
KOPÁČ Ivan ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1977 YES
BULKA Martin Combat Club Omega Žilina Regular 1986 YES
HALÁS Dušan ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1985 YES
MIKES Filip ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1988 YES
TILESCH Dalibor ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1984 YES
KUSÝ, Bc. Matúš ŠSK Alfa Bratislava Regular 1984 YES
HALLO František ŠK CORGOŇ Nitra Regular 1974 YES
JELEŇ Michal ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1982 YES
KÁN Peter ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1983 YES
HRIVNÁK, ml. Rastislav ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1998 YES
TABAJ Tibor ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1989 YES
KVASNICA Juraj ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1975 YES
ZEMKO Patrik ŠSK Alfa Bratislava Regular 1996 YES
BAŽÍK, MUDr. Rastislav Combat Club Omega Žilina Regular 1981 YES
BAKALÁR Martin VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1987 YES
ŠAVEL, Mgr. Bohumír VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1969 YES
ORBAN Juraj VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1978 YES
JURSKÝ, Ing. Stanislav VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1986 YES
BIENSKY Ivan ŠKP Banská Bystrica Regular 1977 YES
VILINSKÝ, Ing. Tomáš Strelecký klub Hodkovce Regular 1989 YES
VALUŠKA Marek Crossbow Assault Team Priechod Regular 1985 YES
MERCEL, Mgr. Richard ŠK PATRIOT Trnava Regular 1981 YES
CÍFERSKÝ, Mgr. Miroslav ŠK PATRIOT Trnava Regular 1974 YES
ZÁLEŠÁK, Ing. Vladislav ŠSK Alfa Bratislava Regular 1984 YES
ANTOL, Ing. Juraj Combat Club Condor Prešov Regular 1979 YES
Bohmer Marian ŠSK - Pribylina Pribylina Regular 1976 YES
Dovala Anton ŠSK - Pribylina Pribylina Regular 1979 YES
VÉGH, Ing. Alexander SK TRITON Jesenské Regular 1989 YES
CÁRIK Martin Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1968 YES
CÁRIK Samuel Športový Combat club JPS Snina Humenné Regular 1994 YES
ŽENČÁR Pavol ŠSK X-Shot Kolárovo Regular 1997 YES
Klabník Tomáš Strelecký klub Hodkovce Regular 1986 YES
Holanský Peter ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1970 YES
Mitánek Martin ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1982 YES
Turňa Tomáš ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1984 YES
Drenka Juraj ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa Regular 1981 YES
Boroš Ján Strelecký klub Hodkovce Regular 1985 YES
BELKO Jozef ŠSK Artemis Zvolen Senior 1962 YES
CIRBUS Emil ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Senior 1962 YES
ECKER Karol SSK ISTROPOLIS Bratislava Senior 1965 YES
HOLEČKO Peter Combat Club Omega Žilina Senior 1959 YES
KOÓŠ, JUDr. Zoltán ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1960 YES
KOPUNEC Peter ŠKP Trenčín Senior 1967 YES
KOVÁČ Stanislav Športový strelecký klub MsP Prievidza Senior 1963 YES
MICHALÁK Norbert Grand Power Club Banská Bystrica Senior 1966 YES
MULLER Peter RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Senior 1961 YES
PÁLKA Ing. Ján ŠKP LUGER Žilina Senior 1965 YES
PANČÍK Ľubomír ŠSK Artemis Zvolen Senior 1960 YES
RADOLEC Milan ŠKP LUGER Žilina Senior 1958 YES
SANTUS st. Albert KSSK - Komárno Senior 1965 YES
SÁRKÁNY Peter KSSK - Komárno Senior 1968 YES
SCHMIDT Mgr. Roman ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1965 YES
SZABÓ Alexander ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1963 YES
ŠIMAŠEK Miroslav Combat Club Omega Žilina Senior 1963 YES
ŤAŽKÝ Miroslav ŠSK Artemis Zvolen Senior 1966 YES
RÉTI Emil ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Senior 1962 YES
PORUBSKÝ Miroslav RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Senior 1963 YES
MÁŤA Peter ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1965 YES
VINCE Tibor ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1964 YES
MIKULA Jozef ŠKP Banská Bystrica Senior 1963 YES
HUKEL Miroslav ŠSK Artemis Zvolen Senior 1960 YES
ŠIŠKA Miloš ŠK PATRIOT Trnava Senior 1961 YES
OLŠIAK, Ing. Igor SK TRITON Jesenské Senior 1966 YES
KOLESÁR Štefan ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1966 YES
CHOMA Ivan Strelecký klub Hodkovce Senior 1964 YES
HOFERICA, Ing. Vladimír ŠSK Alfa Bratislava Senior 1964 YES
SPIŠIAK Igor ŠKP Banská Bystrica Senior 1960 YES
KNAPEK Pavol RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Senior 1958 YES
HANULÁK Jozef ŠK PATRIOT Trnava Senior 1966 YES
DOLŇAN Zdeno SKAR-NT Nový Tekov Senior 1963 YES
BLÁHA Vladislav IPSC Team Bratislava SSenior 1956 YES
ČISLÁK, Ing. Miloslav VSC - Valkíria strelecký club Bratislava SSenior 1956 YES
GÜRTH Karol IPSC Team Bratislava SSenior 1950 YES
JANČIAR Ján Crossbow Assault Team Priechod SSenior 1951 YES
KÖSEGI Ľubomír IPSC Team Bratislava SSenior 1956 YES
KOVÁČIK Pavol Grand Power Club Banská Bystrica SSenior 1956 YES
LEHOVEC, Ing. Antonín ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota SSenior 1950 YES
POSPÍŠIL Ing. Vladimír IPSC Team Bratislava SSenior 1950 YES
SLANINA Svetozár Crossbow Assault Team Priechod SSenior 1952 YES
VESELSKÝ Dušan KSSK - Komárno SSenior 1957 YES
VNUČKO Ján Športový strelecký klub MsP Prievidza SSenior 1956 YES
CHALUPA Cyril ŠSK RH shooting academy Horná Štubňa SSenior 1956 YES
CAGALINEC Igor ŠKP LUGER Žilina SSenior 1952 YES
CSALA Ondrej SK TRITON Jesenské SSenior 1954 YES
BLAŠKOVIČ Sen. Martin RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom SSenior 1955 YES
VACULA Miloš IPSC Team Bratislava SSenior 1954 YES



Databázu členov spravuje Štatistik SADS. V prípade otázok ho kontaktujte na karol@sinergy.sk.



Reprezentácia SADS
Fotogaléria
Novinky