IPSC Slovensko IPSC Slovensko IPSC Slovensko IPSC Slovensko

Slovenská Asociácia Dynamickej Streľby

Slovenská Asociácia Dynamickej Streľby


Slovenská Asociácia Dynamickej Streľby

Slovenská Asociácia Dynamickej Streľby

Kalendár pretekov pre rok

Dátum Názov Level Miesto konania INFO +
13.01.2019 IPSC Artemis LI 1 Sielnica PVýsledky
27.01.2019 IPSC Artemis LI 1 Sielnica PVýsledky
10.02.2019 RDA Steel Cup 6 0 Čachtice P
10.02.2019 IPSC Artemis LI 1 Sielnica PVýsledky
24.02.2019 IPSC Artemis LI 1 Sielnica PVýsledky
17.03.2019 Sinergy Match 1 Sielnica PVýsledky
23.03.2019 GEMER Cup 1 Rimavská Sobota P
23.03.2019 GEMER CUP - PCC 1 Rimavská Sobota PVýsledky
30.03.2019 10th Bathory Cup 2019 3 Čachtice P
30.03.2019 10th Bathory Cup PCC 2019 3 Čachtice P
06.04.2019 TRITON Pištoľ 1. kolo 1 Jesenské PVýsledky
06.04.2019 TRITON PCC 1. kolo 1 Jesenské PVýsledky
07.04.2019 Tirnavia match 2019 - Spring 1 Trnava Streľnica Štrky I
13.04.2019 1-5 Mini liga SK Hodkovce 1 Hodkovce P
13.04.2019 IPSC Artemis LI 1 Sielnica PVýsledky
20.04.2019 IPSC Artemis LI 1 Sielnica PVýsledky
27.04.2019 RDA Rifle Match 2019 - Majstrovstvá Slovenska v puške 3 Čachtice P
27.04.2019 1. kolo HANDGUN Turčianskej ligy 2019 1 Strelnica Turček PVýsledky
28.04.2019 1. kolo PCC Turčianskej ligy 2019 1 Strelnica Turček PVýsledky
28.04.2019 1. Kolo AIRSOFT ZEMPLÍN 1 Priemyslená 14 . 07101 Michalovce PVýsledky
01.05.2019 IPSC Artemis LI 1 Sielnica PVýsledky
05.05.2019 JPS "miniklubovka" 2019 - 1. kolo 1 Humenné PVýsledky
11.05.2019 TRITON Puška 1. kolo 1 Jesenské PVýsledky
11.05.2019 Mosquito handgun 2019 3 Harčáš I
11.05.2019 Mosquito PCC 2019 3 Harčáš I
12.05.2019 Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 1. kolo (Pistol) 1 Spišská Nová Ves - Strelnica Šulerloch PVýsledky
12.05.2019 Shotgun: Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 1.kolo 1 Spišská Nová Ves - Strelnica Šulerloch PVýsledky
12.05.2019 Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 1. kolo (PCC) 1 Spišská Nová Ves - Strelnica Šulerloch PVýsledky
19.05.2019 1. kolo Tekovskej ligy 1 Horáreň Nový Tekov I
19.05.2019 1. Kolo Ligy Šariš Zemplín 1 Michalovce strelnica DCCM PVýsledky
19.05.2019 1. Kolo regionálnej ligy Šariš Zemplín /PCC 1 Strelnica DACCM Michalovce PVýsledky
26.05.2019 IPSC Artemis LI 1 Sielnica PVýsledky
01.06.2019 REBELS TROPHY - Majstrovstvá Slovenska v pištoli 2019 3 KOMÁRNO PVýsledky
01.06.2019 REBELS TROPHY - PCC 2019 3 KOMÁRNO PVýsledky
08.06.2019 TRITON Pištoľ 2. kolo 1 Jesenské PVýsledky
08.06.2019 TRITON PCC 2. kolo 1 Jesenské PVýsledky
08.06.2019 TRITON PCC 2. kolo 1 Strelnica Jesenské I
09.06.2019 2. Kolo Ligy Šariš Zemplín 1 Michalovce strelnica DACCM PVýsledky
09.06.2019 2.KOLO REGIONÁLNEJ LIGY ŠARIŠ ZEMPLÍN / PC 1 Strelnica DACCM Michalovce I
09.06.2019 2. KOLO REGIONÁLNEJ LIGY ŠARIŠ ZEMPLÍN PCC 1 Strelnica DACCM Michalovce PVýsledky
15.06.2019 2. kolo HG Turčianskej ligy 2019 1 Turček PVýsledky
15.06.2019 2. kolo PCC Turčianskej ligy 2019 1 Turček PVýsledky
16.06.2019 IPSC Artemis LI 1 Sielnica PVýsledky
22.06.2019 Mini liga SK Hodkovce 2.kolo 1 Hodkovce I
23.06.2019 2. kolo Tekovskej ligy 1 Horáreň Nový Tekov I
23.06.2019 Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 2. kolo (Pistol) 1 Spišská Nová Ves - Strelnica Šulerloch I
23.06.2019 PCC: Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 2. kolo 1 Spišská Nová Ves - Strelnica Šulerloch I
23.06.2019 Shotgun: Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 2.kolo 1 Spišská Nová Ves - Strelnica Šulerloch I
23.06.2019 JPS "miniklubovka" HG+PCC 2019 - 3. kolo 1 Krčava PVýsledky
29.06.2019 TRITON Puška 2. kolo 1 Jesenské PVýsledky
30.06.2019 JPS puška 2 - IPSC rifle match L1 1 Krčava PVýsledky
30.06.2019 IPSC Artemis LI 1 Sielnica PVýsledky
30.06.2019 JPS puška 2 - PCC 1 Krčava PVýsledky
07.07.2019 3. Kolo regionálnej ligy Šariš Zemplín 1 ŠKP KOŠICE - NIŽNÁ HUTKA PVýsledky
07.07.2019 3. Kolo Regionálnej Ligy Šariš Zemplín PCC 1 ŠKP KOŠICE - NIŽNÁ HUTKA PVýsledky
13.07.2019 4. Kolo Ligy Šariš Zemplín 1 Prešov strelnica CCC I
27.07.2019 11. Gemershooting rifle - Slovenská pušková liga 1 Čachtice P
28.07.2019 Gemershooting Handgun 1 Čachtice P
28.07.2019 Gemershooting PCC 1 Čachtice I
04.08.2019 Sinergy Match HG 2019 1 Komárno PVýsledky
04.08.2019 Sinergy Match PCC 2019 1 Komárno PVýsledky
17.08.2019 Mini liga SK Hodkovce - 3.kolo 1 Hodkovce I
18.08.2019 IPSC Artemis LI 1 Sielnica PVýsledky
25.08.2019 5. Kolo Ligy Šariš Zemplín 1 Prešov . Strelnica CCC I
08.09.2019 Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 3. kolo (Pistol) 1 Spišská Nová Ves - Strelnica Šulerloch I
08.09.2019 PCC: Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 3. kolo 1 Spišská Nová Ves - Strelnica Šulerloch I
08.09.2019 Shotgun: Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 3.kolo 1 Spišská Nová Ves - Strelnica Šulerloch I
15.09.2019 6. Kolo Ligy Šariš Zemplín 1 Prešov . Strelnica CCC I
15.09.2019 Tirnavia Match 2019 1 Trnava I
28.09.2019 Slovak Open 2019 3 Čachtice P
29.09.2019 3. kolo Tekovskej ligy 1 Horáreň Nový Tekov I
06.10.2019 Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 4. kolo (Pistol) 1 Spišská Nová Ves - Strelnica Šulerloch I
06.10.2019 PCC: Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 4. kolo 1 Spišská Nová Ves - Strelnica Šulerloch I
06.10.2019 Shotgun: Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 4.kolo 1 Spišská Nová Ves - Strelnica Šulerloch I
12.10.2019 RDA Rifle Autumn Match 2019 3 Čachtice P
12.10.2019 3. kolo HANDGUN Turčianskej ligy 2019 1 Turček I
13.10.2019 3. kolo PCC Turčianskej ligy 2019 1 Turček I
20.10.2019 Rebels Rifle 1 Hodkovce I
Reprezentácia SADS
Fotogaléria
Novinky