IPSC Slovensko IPSC Slovensko IPSC Slovensko IPSC Slovensko

Slovenská Asociácia Dynamickej Streľby

Slovenská Asociácia Dynamickej Streľby


Slovenská Asociácia Dynamickej Streľby

Slovenská Asociácia Dynamickej Streľby

Členovia SADS rok 2017


Zoradiť podľa: ipscPriezvisko ipscKlub ipscKategória ipscDátum narodenia

PRIEZVISKO MEMO KLUB KTG ROČNÍK +
DARU Peter ŠKP LUGER Žilina Regular 1981 YES
GREČNÁR Ondrej ŠKP LUGER Žilina Regular 1971 YES
PÁLKA Ing. Ján ŠKP LUGER Žilina Senior 1965 YES
RADOLEC Michal ŠKP LUGER Žilina Regular 1982 YES
RADOLEC Milan ŠKP LUGER Žilina Regular 1958 YES
KACZOVÁ Miriam ŠKP LUGER Žilina Lady 1965 YES
CAGALINEC Igor ŠKP LUGER Žilina SSenior 1952 YES
BANDÚR Ján ŠKP LUGER Žilina Regular 1990 YES
SZABO Miroslav ŠKP LUGER Žilina Regular 1984 YES
Action Air
MURÍN Peter ŠKP LUGER Žilina Regular 1993 YES
Action Air
JAKUBKO Alex ŠKP LUGER Žilina Junior 1999 YES
Action Air
LIZÚCH Martin ŠKP LUGER Žilina Regular 1994 YES
Action Air
BABENSKÝ Pavol ŠKP LUGER Žilina Regular 1990 YES
Action Air
STROKA Michal ŠKP LUGER Žilina Junior 2001 YES
ŠAFRÁNEK Matej ŠKP LUGER Žilina Junior 2002 YES
TKÁČ Jaroslav ŠKP LUGER Žilina Junior 2001 YES
Action Air
ŽUCHA Milan ŠKP LUGER Žilina Regular 1964 YES
ČIČMAN Miloš ŠKP LUGER Žilina Regular 1992 YES
Action Air
KUBAŠČÍK Juraj ŠKP LUGER Žilina Regular 1980 YES
HEINRICH Roman ŠKP LUGER Žilina Regular 1980 YES
VÁROŠ Peter ŠKP LUGER Žilina Regular 1969 YES
SZABOVÁ Timea ŠKP LUGER Žilina Junior 2007 YES
Action Air
HUDÁK Alan ŠKP LUGER Žilina Junior 2003 YES
Action Air
PEŠTA Kristián ŠKP LUGER Žilina Junior 2004 YES
Action Air
SEPEŠI Maroš ŠKP LUGER Žilina Junior 2000 YES
Action Air
POVRAZNÍK Stanislav ŠKP LUGER Žilina Regular 1978 YES
SÁGA Radoslav ŠKP LUGER Žilina Regular 1982 YES
KNIŽKA Jakub ŠKP LUGER Žilina Junior 2006 YES
ŠAFRÁNEK Andrej ŠKP LUGER Žilina Regular 1963 YES
MICHALÁK Norbert Grand Power Club Banská Bystrica Senior 1966 YES
PARAIK Ján Grand Power Club Banská Bystrica Regular 1968 YES
PENOV Anton Grand Power Club Banská Bystrica Regular 1970 YES
BARTEK Ing. Peter IPSC Team Bratislava Regular 1968 YES
BLÁHA Vladislav IPSC Team Bratislava SSenior 1956 YES
GÜRTH Karol IPSC Team Bratislava SSenior 1950 YES
KOLC Ing. Ján IPSC Team Bratislava Regular 1975 YES
MIKLA Ing. Mikuláš IPSC Team Bratislava Regular 1961 YES
NEČAS Karel IPSC Team Bratislava Regular 1972 YES
NEMČOK Mgr. Libor IPSC Team Bratislava Regular 1970 YES
PITOŇÁK Mgr. Martin IPSC Team Bratislava Regular 1975 YES
POSPÍŠIL Ing. Vladimír IPSC Team Bratislava SSenior 1950 YES
SEKVENCOVÁ Dana IPSC Team Bratislava Lady 1966 YES
ODNECHTA Marián IPSC Team Bratislava Regular 1979 YES
BOROVSKÝ Peter IPSC Team Bratislava Regular 1979 YES
ŽELINSKÝ Tibor IPSC Team Bratislava Regular 1981 YES
NEU Mgr. Rastislav IPSC Team Bratislava Regular 1977 YES
TÓTH Vladimír IPSC Team Bratislava Regular 1974 YES
KNIEŽA, Ing. Vladimír IPSC Team Bratislava Regular 1975 YES
LIŠKOVÁ Martina IPSC Team Bratislava Lady 1988 YES
HARACH Martin IPSC Team Bratislava Regular 1977 YES
DRAGÚŇ Martin KSSK - Komárno Regular 1978 YES
OLÁH Jozef KSSK - Komárno Regular 1974 YES
PÚCHOVSKÝ Ľubomír KSSK - Komárno Regular 1969 YES
REKEŇ, MUDr. Viktor KSSK - Komárno Regular 1988 YES
SANTUS st. Albert KSSK - Komárno Senior 1965 YES
SÁRKÁNY Peter KSSK - Komárno Regular 1968 YES
VESELSKÝ Dušan KSSK - Komárno Senior 1957 YES
ČACHÓ Patrik KSSK - Komárno Regular 1988 YES
BUČAI Štefan KSSK - Komárno Regular 1971 YES
NAGY Marián KSSK - Komárno Regular 1987 YES
CZUCZOR Zsolt KSSK - Komárno Regular 1975 YES
BOPKOVÁ Enikő KSSK - Komárno Lady 1988 YES
VÖRÖS Dávid KSSK - Komárno Junior 2000 YES
BARANČIK Ivan Kombat klub Bojnice Regular 1974 YES
DANIŠ Ing. Jaroslav Kombat klub Bojnice SSenior 1955 YES
VYHLÍDAL Jozef Kombat klub Bojnice Senior 1958 YES
BANSKÁ Mgr. Martina ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Lady 1973 YES
Action Air
CIRBUS Emil ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Senior 1962 YES
LEHOVEC Ing. Antonín ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota SSenior 1950 YES
RÉTI Emil ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Senior 1962 YES
Action Air
ŠILLING, MVDr. Pavol ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Regular 1979 YES
PORUBIAK Miroslav ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Regular 1987 YES
KASÁR Peter ŠSK MAGNUM Rimavská Sobota Regular 1987 YES
HOLEČKO Peter Combat Club Omega Žilina Senior 1959 YES
MYŠIAK Michal Combat Club Omega Žilina Regular 1979 YES
MYŠIAK Štefan Combat Club Omega Žilina Regular 1981 YES
ŠIMAŠEK Miroslav Combat Club Omega Žilina Senior 1963 YES
HREUS Marián Combat Club Omega Žilina Regular 1980 YES
CZOCHER Mikulaš ŠSK Alfa Bratislava Regular 1976 YES
DINGA Mgr. Denis ŠSK Alfa Bratislava Regular 1972 YES
JUHASZ Ladislav ŠSK Alfa Bratislava Regular 1968 YES
NAGY jr Ernest ŠSK Alfa Bratislava Regular 1990 YES
NAGY Mgr. Ernest ŠSK Alfa Bratislava Regular 1969 YES
KARABELLI David ŠSK Alfa Bratislava Regular 1978 YES
ŠIRA Branislav ŠSK Alfa Bratislava Regular 1974 YES
DRIMAJ Peter ŠSK Alfa Bratislava Regular 1979 YES
LIKAVEC Martin ŠSK Alfa Bratislava Regular 1983 YES
BREZA, MUDr. Ján ŠSK Alfa Bratislava Regular 1982 YES
VONDRÁK, MUDr. Andrej ŠSK Alfa Bratislava Regular 1981 YES
CHLEBOVCOVÁ, Ing. Zuzana ŠSK Alfa Bratislava Regular 1978 YES
Nagy Richard ŠSK Alfa Bratislava Regular 1991 YES
HOFERICA, Ing. Vladimír ŠSK Alfa Bratislava Senior 1964 YES
JANSKÝ Peter ŠKP Trenčín Regular 1974 YES
KOCHAN Peter ŠKP Trenčín Regular 1977 YES
KOPUNEC Peter ŠKP Trenčín Regular 1967 YES
PAVLÍK Peter ŠKP Trenčín Regular 1976 YES
ŠKORVAGA Norbert ŠKP Trenčín Regular 1975 YES
FIDES Marian ŠKP Trenčín Regular 1979 YES
HRNČIARIK Juraj ŠSK Artemis Zvolen Regular 1967 YES
KALINA Marian ŠSK Artemis Zvolen Regular 1970 YES
KALINA Michal ŠSK Artemis Zvolen Regular 1995 YES
MAJLING Andrej ŠSK Artemis Zvolen Regular 1972 YES
MIKULA Martin ŠSK Artemis Zvolen Regular 1977 YES
PUPALA Ondrej ŠSK Artemis Zvolen Regular 1976 YES
ŠEFRANKO Karol ŠSK Artemis Zvolen Regular 1976 YES
TELEK Jozef ŠSK Artemis Zvolen Regular 1975 YES
TELEK Martin ŠSK Artemis Zvolen Regular 1982 YES
KICKO Branislav ŠSK Artemis Zvolen Regular 1976 YES
SIRAŇ Rastislav ŠSK Artemis Zvolen Regular 1976 YES
SABAKOVÁ PharmDr. Petra ŠSK Artemis Zvolen Lady 1980 YES
SABAKA Mgr. Miroslav ŠSK Artemis Zvolen Regular 1977 YES
HUKEL Miroslav ŠSK Artemis Zvolen Senior 1960 YES
STANKO Pavol ŠSK Artemis Zvolen Regular 1971 YES
MARTON Peter ŠSK Artemis Zvolen Regular 1975 YES
Action Air
MARTON Pavol ŠSK Artemis Zvolen Regular 1990 YES
Action Air
BRZUĽA Marek ŠSK Artemis Zvolen Regular 1978 YES
MIKOVÍNY Matúš ŠSK Artemis Zvolen Regular 1982 YES
MARTON Vincent ŠSK Artemis Zvolen SSenior 1952 YES
Action Air
BELKO Jozef ŠKP Banská Bystrica Senior 1962 YES
MELAGA Ján ŠKP Banská Bystrica Regular 1971 YES
PANČÍK Ľubomír ŠKP Banská Bystrica Senior 1960 YES
ŤAŽKÝ Miroslav ŠKP Banská Bystrica Senior 1966 YES
VRŤO Jozef ŠKP Banská Bystrica Regular 1977 YES
RAVAS Evgen ŠKP Banská Bystrica Regular 1969 YES
BÉREŠ Marek ŠKP Banská Bystrica Regular 1978 YES
ČARADSKY Tomáš ŠKP Banská Bystrica Regular 1977 YES
VALENT Peter ŠKP Banská Bystrica Regular 1986 YES
MIKULA Jozef ŠKP Banská Bystrica Senior 1963 YES
GÁBOR Marián ŠKP Banská Bystrica Regular 1979 YES
SÁMEL Ján ŠKP Banská Bystrica Regular 1976 YES
FAŤUN Štefan ŠKP Banská Bystrica Regular 1978 YES
CHOCHULA Miloš ŠKP Banská Bystrica Regular 1974 YES
KIČ Martin ŠKP Banská Bystrica Regular 1981 YES
SPIŠIAK Igor ŠKP Banská Bystrica Senior 1960 YES
KLAČAN Andrej ŠKP Banská Bystrica Regular 1976 YES
SLANINA Peter ŠKP Banská Bystrica Regular 1978 YES
MIKLOŠ Michal ŠKP Banská Bystrica Regular 1984 YES
ANGER Rado CATUS Bernolákovo Regular 1978 YES
FEDOR Marian CATUS Bernolákovo Regular 1979 YES
BOČA Rastislav CATUS Bernolákovo Regular 1976 YES
RADOŠOVSKÝ Peter CATUS Bernolákovo Regular 1978 YES
HRNČIARIK Andrej Strelecký klub Hodkovce Regular 1992 YES
VYŠNÝ Marian Strelecký klub Hodkovce Regular 1969 YES
ZACHAR, Ing. Bystrík Strelecký klub Hodkovce Regular 1976 YES
PALLÉR, Ing. Zoltán Strelecký klub Hodkovce Regular 1973 YES
BARNA Peter Strelecký klub Hodkovce Regular 1978 YES
TOTH Andrej Strelecký klub Hodkovce Regular 1973 YES
TOTHOVA Silvia Strelecký klub Hodkovce Lady 1973 YES
ŠOTER Miroslav Strelecký klub Hodkovce Regular 1989 YES
HOĽAN Roman Strelecký klub Hodkovce Regular 1970 YES
BOCSKORÁS Benjamín Strelecký klub Hodkovce Regular 1971 YES
TÓTH, Jr. Andrej Strelecký klub Hodkovce Regular 1997 YES
LAZORÍK Maroš Strelecký klub Hodkovce Regular 1972 YES
BARNOVÁ, Mgr. Silvia Strelecký klub Hodkovce Lady 1977 YES
GAŽI, Ing. Igor Strelecký klub Hodkovce Regular 1970 YES
KALIARIK, MUDr. PhD. Ladislav Strelecký klub Hodkovce Regular 1973 YES
CHOMA Ivan Strelecký klub Hodkovce Senior 1964 YES
GAJA Boris Strelecký klub Hodkovce Regular 1974 YES
MESAROS Michal Strelecký klub Hodkovce Regular 1980 YES
KATIN Matus Strelecký klub Hodkovce Regular 1985 YES
SABO Radovan Strelecký klub Hodkovce Regular 1977 YES
DE OLIVEIRA NETO Milton Strelecký klub Hodkovce Regular 1981 YES
KLAPKO Vladimír Strelecký klub Hodkovce Regular 1980 YES
BARNA Patrik Strelecký klub Hodkovce Junior 2000 YES
Action Air
ČIŽMÁRIK Martin Strelecký klub Hodkovce Regular 1972 YES
LÉVAY, JUDr. Kamil Strelecký klub Hodkovce Regular 1973 YES
SABO Sebastián Strelecký klub Hodkovce Junior 2007 YES
Action Air
PŐHM Peter Strelecký klub Hodkovce Junior 2003 YES
Action Air
PAPPOVÁ Monika Strelecký klub Hodkovce Lady 1989 YES
KLINČÁK Ján Strelecký klub Hodkovce Regular 1971 YES
PŐHMOVÁ Simona Strelecký klub Hodkovce Junior 2007 YES
Action Air
Lašovský Matej Strelecký klub Hodkovce Regular 1976 YES
Neubert, MUDr Ladislav Strelecký klub Hodkovce Regular 1974 YES
KLABNÍK Tomaš Strelecký klub Hodkovce Regular 1986 YES
DÓKA Peter SKAR-NT Nový Tekov Regular 1977 YES
JACKO Róbert SKAR-NT Nový Tekov Regular 1975 YES
GAHÍR Marek SKAR-NT Nový Tekov Regular 1976 YES
GRÁC Róbert SKAR-NT Nový Tekov Regular 1972 YES
GAHÍR, Jr. Marek SKAR-NT Nový Tekov Junior 1999 YES
FIGEI, Mgr. Tibor ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1981 YES
GRUBIAK, Ing. Stanislav ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1977 YES
HAJTMAN Ákos ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1978 YES
CHUDOBA Michal ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1977 YES
KOÓŠ, JUDr. Zoltán ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1960 YES
SCHMIDT Mgr. Roman ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1965 YES
SZABÓ Alexander ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1963 YES
ZEBEGNEY Róbert ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1971 YES
MÁŤA Peter ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1965 YES
DRENKOVÁ Csilla ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Lady 1970 YES
VINCE Tibor ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1964 YES
KOLESÁR Štefan ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Senior 1966 YES
GAZDÍK Ladislav ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1974 YES
TOLDY, Mgr. Erik ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1980 YES
UTRATA Peter ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1984 YES
RADA Radoslav ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1975 YES
ZHURAVLEV Andrey ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1971 YES
PATHÓ Peter ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1967 YES
PUSKÁS Ivett ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Lady 1983 YES
PELECH Roman ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1974 YES
LACIAKOVÁ Lucia ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Lady 1988 YES
HRKEL Ivan ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1968 YES
ORAVEC, Ing Miroslav ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1982 YES
UTRATA Rudolf ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1990 YES
LACIAK Jozef ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota SSenior 1948 YES
AGÓCS Tomáš ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Regular 1989 YES
BOTKOVÁ Zuzana ARSENAL Shooting Club Rimavská Sobota Lady 1974 YES
MRKVA Lukáš ŠSK Gentleman Trigger Club Bratislava Regular 1984 YES
JARÁBEK Martin ŠSK Gentleman Trigger Club Bratislava Regular 1975 YES
NEŠTEPNÝ, Mgr. Peter ŠSK Gentleman Trigger Club Bratislava Regular 1976 YES
EHN František ŠSK Gentleman Trigger Club Bratislava Regular 1981 YES
KOVÁČ Stanislav Športový strelecký klub MsP Prievidza Senior 1963 YES
PAMMER Miloš Športový strelecký klub MsP Prievidza Regular 1974 YES
VNUČKO Ján Športový strelecký klub MsP Prievidza SSenior 1956 YES
HRABAJ Marián Športový strelecký klub MsP Prievidza Regular 1973 YES
BALÁŽIK Martin Športový strelecký klub MsP Prievidza Regular 1977 YES
ŠKVARENINA Andrej Športový strelecký klub MsP Prievidza Regular 1973 YES
BARTOŠ Peter Crossbow Assault Team Priechod Regular 1977 YES
BUDA Ján Crossbow Assault Team Priechod Regular 1977 YES
JANČIAR Ján Crossbow Assault Team Priechod SSenior 1951 YES
NOSÁL, Mgr. Matúš Crossbow Assault Team Priechod Regular 1977 YES
SLANINA Svetozár Crossbow Assault Team Priechod SSenior 1952 YES
BONK Adrián Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1973 YES
FECURA Vladimír Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1978 YES
JAKOUBEK Radoslav Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1973 YES
MIKA Marek Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1974 YES
POHLOD Ján Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1972 YES
DOBRANSKÝ Gabriel Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1980 YES
GOGA Marian Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1986 YES
SOROČINA Marek Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1971 YES
HOSTOVIČÁK Michal Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1975 YES
GLEZGO Tomáš Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1972 YES
POTOCKÝ Peter Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1980 YES
DUPAJ Ján Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1979 YES
HRIŇ František Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1974 YES
MEŽDEJ Radovan Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1977 YES
ČEMSÁK Martin Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1989 YES
BREZOVSKÝ Stanislav Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1973 YES
VAVREK Adrián Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1980 YES
PČOLA Patrik Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1995 YES
CUPER Radovan Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1978 YES
Action Air
STANKO Ľubomír Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1969 YES
STANKOVÁ Anna Klub reprezentantov klubov Humenné Lady 1970 YES
ŽARNAYOVÁ Zuzana Klub reprezentantov klubov Humenné Lady 1990 YES
ČERVENICKÝ Jozef Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1970 YES
JANCURA Viktor Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1995 YES
Action Air
HAMADEJOVÁ Simona Klub reprezentantov klubov Humenné Lady 1990 YES
DUDÁŠOVÁ Jana Klub reprezentantov klubov Humenné Lady 1973 YES
BONK Branislav Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1974 YES
BONKOVÁ Bibiána Klub reprezentantov klubov Humenné Junior 2003 YES
Action Air
KOMAN, Mgr. Marián Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1968 YES
Action Air
MADEJ Matúš Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1982 YES
BABJAK Marek Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1993 YES
IVANOVIČ, Ing. Boris Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1972 YES
ANDREJOVSKÝ Jaroslav Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1994 YES
KOTVAN Radovan Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1973 YES
ŠALANTAY Peter Klub reprezentantov klubov Humenné Regular 1969 YES
ECKER Karol SSK ISTROPOLIS Bratislava Senior 1965 YES
BÖHM, Ing. Martin SSK ISTROPOLIS Bratislava Regular 1969 YES
ECKER Július SSK ISTROPOLIS Bratislava Regular 1970 YES
KRIŽANOVÁ Katarína SSK ISTROPOLIS Bratislava Lady 1969 YES
MELICHER František SSK ISTROPOLIS Bratislava Regular 1970 YES
KRÚTKA, MUDr. Zuzana SSK ISTROPOLIS Bratislava Lady 1975 YES
LEVÁK, Ing. Dušan SSK ISTROPOLIS Bratislava Regular 1974 YES
BLAHA František RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1983 YES
BULKO Peter RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1980 YES
DIDY Jozef RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1975 YES
KIŠŠ Juraj RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1971 YES
KOPUNCOVÁ Natália RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Lady 1990 YES
MULLER Peter RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Senior 1961 YES
ŠEBÍK Ivan RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1975 YES
VELIČ Miroslav RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1978 YES
LACA Ladislav RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1976 YES
KORBA Rastislav RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1978 YES
PORUBSKÝ Miroslav RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Senior 1963 YES
KONČEK Dušan RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1976 YES
FOLTAN Stanislav RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1978 YES
KUBICA Dušan RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1979 YES
PRAJ Filip RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1995 YES
DUDÁŠ Rastislav RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1978 YES
RÝDZI Martin RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1975 YES
BERTOLI Ján RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1979 YES
JANÁK Ľuboš RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1968 YES
CUPANOVÁ Táňa RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Lady 1975 YES
HAVIAROVÁ, Ing. Janette RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Lady 1974 YES
BELICA Michal RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1983 YES
KADLEC Filip RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1989 YES
HATÁR Jakub RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1989 YES
BLAŠKOVIČ Martin RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1994 YES
HOLIČ Patrik RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1975 YES
MAGALOVÁ Katarina RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Lady 1970 YES
KNAPEK, Ing. Matej RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1984 YES
HAVIAR Samuel RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Junior 2005 YES
ŠVIDER Michal RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1982 YES
PRIBILINCOVÁ Hana RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Lady 1988 YES
KMEŤO Marián RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1969 YES
BLAHOVÁ Ľubica RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Lady 1973 YES
OBUCH Miloslav RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1987 YES
KUBICA Tibor RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1975 YES
PARÁK Dominik RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Junior 2000 YES
MAGÁL Simon RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Junior 2000 YES
POTOČEK Branislav RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1972 YES
SISKA Misroslav RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Senior 1965 YES
ČAPEK Juraj RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1975 YES
DANĚK, Ing. Lukáš RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1982 YES
ĎURÍK Dušan RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1982 YES
HAŠÁK Patrik RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1989 YES
NOVOTNÁ Marta RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Lady 1970 YES
TUREČEK Daniel RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1966 YES
DRLIČKA Marek RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1985 YES
KNAPEK Pavol RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Senior 1958 YES
PORUBAN Michal RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1989 YES
TOBIAŠ Marek RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1990 YES
BLAŠKOVIČ Sen. Martin RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom SSenior 1955 YES
MAGALOVÁ Patrícia RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Lady 1992 YES
HOLIČ Dušan RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1979 YES
URBAN Peter RDA - športovo-strelecký klub Nové Mesto nad Váhom Regular 1930 YES
MIŠÍK Peter ŠK PATRIOT Trnava Regular 1981 YES
KOCIAN Norbert ŠK PATRIOT Trnava Regular 1973 YES
ŠIŠKA Michal ŠK PATRIOT Trnava Regular 1985 YES
ŠIŠKA Miloš ŠK PATRIOT Trnava Senior 1961 YES
KRÁKORA Pavel ŠK PATRIOT Trnava Regular 1978 YES
REZBÁRIK Miroslav ŠK PATRIOT Trnava Regular 1975 YES
KREUTZ, Ing. Erich ŠK PATRIOT Trnava Regular 1972 YES
MATUŠKOVÁ Lenka ŠK PATRIOT Trnava Lady 1985 YES
LENGHARD Miroslav ŠK PATRIOT Trnava Regular 1977 YES
HARŠÁNYI Andrej ŠK PATRIOT Trnava Regular 1984 YES
MATSYBURA Vitalii ŠK PATRIOT Trnava Regular 1979 YES
ČISLÁK Gabriel SSK Fénix Bratislava Regular 1989 YES
ČISLÁK, Ing. Miloslav SSK Fénix Bratislava SSenior 1956 YES
HOS Ivan SSK Fénix Bratislava Regular 1974 YES
LAZOVSKÝ Richard SSK Fénix Bratislava Regular 1971 YES
PAVLÍK, JUDr. Ján VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1969 YES
POLIAČIK Martin VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1974 YES
TRENČAN Peter VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1973 YES
GEREK Matúš VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1979 YES
MINDÁK Matúš VSC - Valkíria strelecký club Bratislava Regular 1986 YES
HRIVNÁK Rastislav Športovo strelecký klub Mošovce Regular 1976 YES
CHALUPA Cyril Športovo strelecký klub Mošovce SSenior 1956 YES
MICHALEC Ľubomír Športovo strelecký klub Mošovce Regular 1977 YES
JENČÍK Milan Športovo strelecký klub Mošovce Regular 1977 YES
CHOVANČÁK Lukáš Športovo strelecký klub Mošovce Regular 1994 YES
KURINEC Vladimír Športovo strelecký klub Mošovce Regular 1987 YES
BUDIAK Vladimír Športovo strelecký klub Mošovce Regular 1977 YES
GOLEIN Martin TAAŠ Mlynica 76 Regular 1974 YES
TIŠŤAN Martin TAAŠ Mlynica 76 Regular 1984 YES
KAPINUS Miloslav TAAŠ Mlynica 76 Regular 1984 YES
SZABÓ Róbert ŠSK X-Shot Kolárovo Regular 1975 YES
UTTO Anton ŠSK X-Shot Kolárovo Regular 1980 YES
BIELIK Mikulaš ŠSK X-Shot Kolárovo Regular 1968 YES
HLAVIČKA Peter ŠSK X-Shot Kolárovo Regular 1975 YES
BALÁZS Zoltán ŠSK X-Shot Kolárovo Regular 1990 YES
KLAUČO Vladimír ŠSK - Pribylina Pribylina Regular 1989 YES
MINDEK Martin ŠSK - Pribylina Pribylina Regular 1973 YES
SUČÍK Radovan ŠSK - Pribylina Pribylina Regular 1984 YES



Databázu členov spravuje Štatistik SADS. V prípade otázok ho kontaktujte na karol@sinergy.sk.



Reprezentácia SADS
Fotogaléria
Novinky